Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą trudnością dla ludzi, szukających nowego lokum w stolicy.

Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana.

Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa. Współcześnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość pól zielonych i dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której wielokrotnie mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Współcześnie nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają także niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj wielość szkół oraz przedszkoli.

W dodatku jest tutaj bardzo dużobiznesów usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..
Adres witryny: Rozkładowe mieszkania na południu Pragi