Wszelkiego rodzaju tworzywa z gumy to produkty, stanowiące fundament produkcyjny w firmie Paprota.

Jest to producent wyrobów gumowych wszelakich typów.

O ich formacie i zaawansowaniu przemawia doświadczenie firmy, działającej od 1992 r. Podstawowym odbiorcą produktów wykonanych z gumy są ubojnie i rzeźnie – do nich wysyłane są specjalne bicze do myjek poubojowych oraz łapy do szczeciniarek.

W produkty tej firmy zaopatrują się także producenci maszyn technologicznych i zakładów zajmujących się motoryzacją, dążących do zakupu produktów najlepszej jakości i z gwarancją użytkowania.

Ponadto przedsiębiorstwo Paprota to również producent uszczelek gumowych, służących do ochrony konkretnych części maszyn przed przedostawaniem się w ich wnętrza środków płynnych, gazowych oraz do utrzymywania wewnątrz nich wysokiej temperatury.

Wytwórca ma dojście do mieszanekz gumy różnego rodzaju, dlatego ma możliwość utworzenia wielu gatunków towarów, zważając głównie na oczekiwania zamawiającego.

Zdecydowanie wykonalne jest stworzenie takiego rodzaju towaru, który będzie będzie odpowiedni wobec zamówień realizowanych według jednostkowych pomysłów zamawiających. Jako producent mat gumowych ma do zaproponowania następujące ich rodzaje: • METRO – do instalowania na podłodze np.

w pojazdach lub w pomieszczeniach magazynowych; • wykładziny ryflowane – antypoślizgowe, do umieszczania w obiektach handlowych, przemysłowych, ale też na powierzchniach transportowych w pojazdach ciężarowych; • wykładziny gładkie – do wykorzystania na powierzchniach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe , które odprowadzają wodę.

W ofercie są też płyty gumowe: SBR (podkładowe, do wykorzystania w wybranym miejscu), NBR (płyta niepodatna na oleje wszelkiego rodzaju i na starzenie cieplne), CR (niepodatne na działanie czynników atmosferycznych i kwasów), EPDM (odporne na wpływ bodźców atmosferycznych, niszczenie cieplne oraz kwasy nieorganiczne), LBM (przeznaczone do kontaktu z produktami spożywczymi). Przedsiębiorstwo Paprota zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty produktów wykonanych z gumy.

Klasa jest zagwarantowana przez firmę z długoletnią praktyką..
Więcej:: http://paprota.pl/