Podobnie jak wśród hollywoodzkich gwiazd kina także w Polsce suplementy diety produkowane na bazie ekstraktu z owoców egzotycznej dla Europejczyków rośliny Acai Berry cieszą się bardzo dużą popularnością. To głównie własności wspomagające diety odchudzające rośliny sprawiły, że jest obiektem pożądania wciąż rosnącej grupy osób borykających się z nadwagą.
Jagody Acai występują na terenie Lasów Amazonii i już od setek lata wykorzystywane są przez lokalną społeczność. Właściwości rośliny wynikają z dużej zawartości witamin, składników mineralnych a także czynnych substancji, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu.

Oferowany na krajowym rynku sprzedaży suplement diety Jagódka dzięki zawartości ekstraktu z jagód rośliny zalecany jest przede wszystkim jako środek , który wspomaga dietę odchudzającą. Zawarte w nim czynne składniki stymulują metabolizm i spalanie się zmagazynowanego tłuszczu. Dodatkowo znajdujące się w składzie suplementu diety oksydanty oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn, które mają szkodliwy wpływ na zdrowie i samopoczucie. Bardzo dużym walorem preparatu zawierającego wyciąg z jagody Acai jest pohamowanie „wilczego głodu”, który jest rezultatem obniżenia się poziomu glukozy w stężeniu krwi. Ze względu na swoje ponadprzeciętne właściwości suplement diety Acai Barry Extreme gwarantuje energię ograniczając dzięki temu poczucie zmęczenia, które często pojawia się w trakcie diety odchudzającej. Jagódka przeszedł bardzo dobrze badania o charakterze klinicznym i ze względu na naturalną formułę składu nie przynosi żadnych efektów ubocznych, a podjęta kuracja przy jego zastosowaniu jest w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia.

.